FoRuM Za SvE DeWoJkE : )))

HomePortalCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Da li je vazno pratiti najnoviju modu?

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sat Nov 08, 2008 1:22 pm

Pa sta v mislite o tome? Ja mislim da nije vazno da imate sve markirane krpice, koje su tek izasle u prodaju... Vec da je vazno da vi mislite da je to lepo, da se prijatno osecate u tome... i Nikako ne treba biti opsednut da izgledate kao modeli sa piste... Bar po mom misljenju Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.nolethebest.allgoo.us
Kaca-rockerka '93
candy girl
candy girl

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sat Nov 08, 2008 1:32 pm

Nije uopste vazno pratiti modu....Ma kakva moda,imam da nosim sta ja hocu,sta je meni lepo,a ne neke gluposti......Recimo ljubicasta boja je sada u modi,a ja je MRZIM,kad je vidim ocima,odmah poludim,koliko mi je ta boja odvratna....I skejterke,se sada nose,a meni se uopste ne svidjaju......

Ma ljudi pustite modu,nosite sta se vama svidja!!!!
Back to top Go down
View user profile
AnChI AjDeeee
sweety
sweety

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 8:21 am

Delimichno se slazem sa wama... Ali, kada bi swi mi imali dowoljno nowca da priushtimo sebi da oblachimo markiranu garderobu, mislim da bi wecina nas uprawo to i nosila... Jer, logichno je da ima mnogo lepih stwari koje ne mozemo sebi da priushtimo, a woleli bi... Moje mishljenje je da je najwaznije da se lepo osecash u tome shto nosish, ali i da to mora na neshto da lichi... Necemo se sada swi oblachiti kod kineza, ako mi odgowara da nosim trenerku, xexe Smile)) A ja wolim modu, i trudim se da je pratim koliko mogu
P.S. Ne uspewa mi tako chesto... Smile
Back to top Go down
View user profile
Admin
Admin
Admin

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 8:25 am

Naravno da ima i lepih stvari koje su marikane... ALi postoji toliko bzvz mariranih stvari koje ja NIKAD ne bih obukla.... Najvaznije mi je da se ja u tome sto nosim dobro osecam i da lepo izgleda... Uopste ne mora biti iz najskuplje prodavnice u gradu Smile
Back to top Go down
View user profile http://www.nolethebest.allgoo.us
Kaca-rockerka '93
candy girl
candy girl

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 8:28 am

Upravo tako i ja mislim....
Laura isto mislimo
Back to top Go down
View user profile
~ MiSs MuRdEr ~
candy girl
candy girl

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 9:33 am

Ono shto ti se svidja - nosi... Ako ti se svidja neka markirana krpica - uzmi to, ako ti se svidja neshto kod kineza - uzmi to...

Ni ja bash ne volim ljubichasto... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Natasa93
little angel
little angel

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 9:55 am

Ja mislim da nije uopste vazno...Vazno je da se ti osecas udobno u to me i da se tebi svidja...
Back to top Go down
View user profile http://milan-mitrovic.forumotion.net
~*Tea~*
sweety
sweety

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 11:58 am

pa najbitnije da se tebi swidja to sto nosis..ja nosim ono sto mi swidja, nije bitno gdje je to kupito...
Back to top Go down
View user profile
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Sun Nov 09, 2008 12:25 pm

jao .. Ja imam neki svoj stil . volim da kupim ono sto je skupo , ali nije mi toliko bitno ... En pratim modu, nosim ono sto se meni svidja .. Very Happy
Back to top Go down
View user profile
LaraMissFederer
sweety
sweety

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Mon Nov 10, 2008 2:44 pm

Volim ljubichastoooooo!!!
Pratim modu, a sada mi ona odgovar, jer volim karirano, a volim i ljubicasto.. Obozhavam plavo a vidim da se sada plavo baash nosi...
Back to top Go down
View user profile
Miljana
candy girl
candy girl

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Tue Nov 11, 2008 10:04 am

Admin wrote:
Naravno da ima i lepih stvari koje su marikane... ALi postoji toliko bzvz mariranih stvari koje ja NIKAD ne bih obukla.... Najvaznije mi je da se ja u tome sto nosim dobro osecam i da lepo izgleda... Uopste ne mora biti iz najskuplje prodavnice u gradu Smile
Back to top Go down
View user profile http://zabavatennis.hqforums.net/
BOKA'95
candy girl
candy girl

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Tue Nov 11, 2008 10:38 am

Miljana wrote:
Admin wrote:
Back to top Go down
View user profile
{_*Chica como Dulce*_}
candy girl
candy girl

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Tue Nov 11, 2008 1:13 pm

BOKA'95 wrote:
Miljana wrote:
Admin wrote:
Back to top Go down
View user profile
Marija*
sweety
sweety

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Wed Nov 12, 2008 1:50 am

Naravno da nije bitno pretiti modu.... Dzabe sto je to moderno ako se ti ne osecas lepo u njemu.... Nisam od onih koje moraju da u ormaru imaju sve markirano..... Naravno da je markirana roba daleko kvalitetnija (tu mislim prvenstveno na sportsku garderobu), ali....
Ako mi se nesto bas svidi kupicu ga i kod kineza...Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Maka
sweety
sweety

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Thu Nov 20, 2008 4:14 pm

Po meni uopste nije vazno da li je kinesko ili je nesto firmirano meni je vazno da je vazno da je lepo i kvalitetno...To su i sami kreatori rekli,ako budes isla ulicom otkud ce neko znati da si to kupila kod kineza..Zar ne?
Back to top Go down
View user profile
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 8:07 am

tako je .. Kao da neko moze da vidi da li je nesto kinesko, versace, dolche & gabana ili denistar... Definitivno je najvaznije da se covek u tome lepo oseca jer to najlepse izgleda, jer, ako je neko obucen u poslednju stvar koja je izasla koja je na svim televizijama, a u tome se oseca kao pokislo pile, onda ne izgleda lepo ... Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Jelence
little angel
little angel

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 10:22 am

Dugme krasi odelo,ali odelo ne krasi coveka.
Sto se mode tice-ne pratim je,jer nema stvari moje velicine.
Ali i kada bih bila zgodna nastavila bih da se snabdevam gde i sada.
Ne zelim da trosim novac na "krpice",imam i previse ciljeva u zivotu
Back to top Go down
View user profile
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 10:24 am

Dugme krasi odelo,ali odelo ne krasi coveka. - veoma lepo receno! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Jelence
little angel
little angel

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 10:29 am

I Love Nole wrote:
Dugme krasi odelo,ali odelo ne krasi coveka. - veoma lepo receno! Very Happy

Hvala Very Happy
Back to top Go down
View user profile
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 10:30 am

nema na cemu! Very Happy To je zaista lepa recenica koju svi treba da imaju u glavi!
Back to top Go down
View user profile
Maka
sweety
sweety

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 11:08 am

Ja ne pratim modu,mozda nekad ali je to retkost...
Back to top Go down
View user profile
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 11:12 am

e, da .. Ja volim da odgledam neku modnu reviju i tada se iscepam ziva jer vecinu stvari nikada ne bih ni pomislila da obucem jer mi je tako odvratno! Ali, moram da priznam da ima lepih stvari!
Back to top Go down
View user profile
Jelence
little angel
little angel

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 11:15 am

Modne revije su ti za one likove koji zele sebe da proslave. Njihove kreacije su sik,jadne i crazy. To niko ne nosi. Ali svake nedelje se odrzavaju takve stvari. Cilj je da se bogatasi prosetaju,pokazu se, proslave kreatora, a i da on nesto zaradi, iako zna da je sve njegovo bljutavo.
Ne gledam revije jer ne stizem...malo su mi bljack
Back to top Go down
View user profile
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 11:20 am

ja ih gledam kada nemam nista da radim a na tw0u nema bas nista .. Volim da gledam kada imaju vencanice - tada maximalno uzivam! Very Happy ... Ali, manekenke su mi odvratne! Very Happy
Back to top Go down
View user profile
Jelence
little angel
little angel

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Fri Nov 21, 2008 11:23 am

I Love Nole wrote:
ja ih gledam kada nemam nista da radim a na tw0u nema bas nista .. Volim da gledam kada imaju vencanice - tada maximalno uzivam! Very Happy ... Ali, manekenke su mi odvratne! Very Happy

Slazem se
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Da li je vazno pratiti najnoviju modu?   Today at 7:59 pm

Back to top Go down

Da li je vazno pratiti najnoviju modu?
View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next