Girly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FoRuM Za SvE DeWoJkE : )))
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ljubav na daljinu

Go down 
+8
Marija*
LaraMissFederer
Bojana
Kaca-rockerka '93
~*AngElita dE UckEr*~
Gospođa Đokovic
Natasa93
Admin
12 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeSun Nov 16, 2008 5:29 am

I ja isto previse gledam ljubavne filmove i tako mnogo mastam!!! obozavam da mastam i da se sve zavrsi kako treba, ali ne znam da li se to desi u zivotu! JA verujem u ljubav na daljinu jer hocu da verujem da ce to da pobedi, ali sad .... Ne znam Smile
Back to top Go down
Jelence
little angel
little angel
Jelence


Posts : 334
Join date : 2008-11-14

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 12:57 pm

Pazi,ako verujes to je tvoje pravo,i tvoja vrlina.
Danas smo nesto na casu srpskog jezika govorili o tome koliko zena ima, da kazem, moc i uticaj na muskarca.
"Jelenak i kosutica"..u fazonu muskarac je onaj jelenak koji ide napred,trci ko muva bez glave,i probija se..Kosutica je ta koja ide iza njega pazljivim koracima,i stub mu je, oslonac,da kad se okrene nastavi dalje. I obicno,ako je mastovita, kosutica dobro prolazi u zivotu. Ona ima "konja" koji ispred sebe "koji pokupi" sve nevolje Razz
Tako da NIJE LOSE mastati,to je cak vrlina.
Naravno,u granicama normale. Da ne bismo pomesali realnost sa javom,da ne bismo napravili dzumbus.
Naravno,verujem u ljubav. Pa cak i na daljinu. I niko ne moze da me ubedi u to da ljubav ne postoji,da je ona iluzija (Mihailo,naj drug u kog sam zaljubljena,stoji iza ove "teorije")..
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 2:07 pm

uh .. Slazem se sa tim. Imam jednu 'drugaricu' koja nevidjeno masta. Zove se Emilija i ne ide u moj razred, ali je stvarno ne verovatna. Ona jako mnogo laze, ali njagore je to sto i sama veruje u sve to sto prica. mislim, zamislite samo kada kaze da je skoro saznala da je TRECA VATRENA, tj. neki njeni preci su bili juaci u skejtbordu i sada je ona rodjena da ih nasledi (tako nesto-nisam imala zivaca da je slusam da boh je razumela njabolje), ina je imala rak i jedva ostala ziva, trenira dzez balet, tenis, balet, hip-hop, SURFOVANJE (stvarno se pitam gde????) i vozi skejt i tako dalje....

Ja stvarno volim da mastam, ali ova devojka je presla sve granice normale i STVARNO vam kazem DA JE TO I SVE ISTINA!!!
Back to top Go down
Jelence
little angel
little angel
Jelence


Posts : 334
Join date : 2008-11-14

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 2:23 pm

Mi skrenusmo sa teme.. Nema,moramo da otvorimo temu "biju koji nece".. cisto posveceno takvim ludacima Very Happy
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 11:59 am

stvarno.. Very Happy ... no, da ne skrecem bas toliko sa teme. Ta Ema je imala i ljubavi na daljinu i to ne jednu ljubav nego njih koliko ti volja. ona je bila sa nekim Tomom, sa Edvardom itd. a Toma je upoznala u Hrvatskoj na nekoj skejbord manifestaciji nemam pojma.. Ma kreten... Very Happy
Back to top Go down
Jelence
little angel
little angel
Jelence


Posts : 334
Join date : 2008-11-14

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 12:07 pm

da,ali kako ti da budes sigurna da nece da te povredi,da se igra tvojim srcem,da ti te prevari??
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 1:06 pm

pa, to ne znam, ali ako je toliki kreten onda nije zasluzio da se pati zbog njega... Ja sam takva i vrlo sam odlucna .. Very Happy
Back to top Go down
Jelence
little angel
little angel
Jelence


Posts : 334
Join date : 2008-11-14

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 2:53 pm

I Love Nole wrote:
pa, to ne znam, ali ako je toliki kreten onda nije zasluzio da se pati zbog njega... Ja sam takva i vrlo sam odlucna .. Very Happy

Ja nisam..
Zato i ne znam,i ne mogu da budem sigurna. Mogu da kazem 'e,ok,verujem ti'. Ali cim cujem od nekog "on je izasao tamo,e videla sam ga sa onom, nije bio sam, muvala ga ona sa velikim sisama, e znas onu kucku" ili kad mi i on sam kaze da izlazi desice se da cu ga ja zvati na svaka 3 minuta,cisto da vidim sta radi,kako je. I onda zbog moje ljubomore i histerisanja dolazi do raskida. I iz svega toga ja izlazim kao povredjena. Ja to tesko podnosim. I onda bih plakala,i plakala...

E,od kako sam krenula u srednju,i od kada na casovima srpskog ne "praktikujemo" gramatiku,vec samo knjizevnost i srz knjizevnosti mnogo smo poceli da filozofiramo.. scratch
Mnogo se*em lol!
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 7:07 am

pa, sa jedne strane si u pravu, ali svi smo mi drugaciji ljudi. ja to nista nisam dozivela, ali ja mislim da bih mogla to da prebolim jer sam jako odlucna i kada nesto zacrtam - mora tako biti. Very Happy ... no, znam ja da budem i povredjena, ali to necu pokazati pred tim ko me je povredio. Jednostavno, takva sam .. Very Happy
Back to top Go down
~Brancica~
sweety
sweety
~Brancica~


Posts : 26
Join date : 2009-07-03
Age : 33

Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 11:55 am

Hmmm....Sto se mene tice,takva veza ne moze dugo da opstane...
Imala sam 4 takve veze i sve su pukle posle kratkog vremena...
Jednostano nisam od onih osoba kojima je dovoljna koja rec preko telefona ili neta...ili vidjanje sa voljenom osobom jednom u mesec dana...Meni u takvoj vezi mnogo nedostaju zajednicke setnje parkom,izlasci,gledanje filmova...
Volim kad je osoba koju volim stalno pored mene,da moze da me poljubi i zagrli u nekim tuznim ili srecnim trenucima...Da moze da me posavetuje u nekim stvarima...
U vezi na daljinu te stvari su nemoguce...
Verujem i verovacu u onu izreku "Daleko od ociju,daleko od srca!" sve dok me zivot ne ubedi u suprotno,mada sumnjam da ce se to ikad dogoditi..
Back to top Go down
Sponsored content





Ljubav na daljinu - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Ljubav na daljinu   Ljubav na daljinu - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ljubav na daljinu
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Girly forum :: Love :: Ah ta ljubav... :))-
Jump to: