Girly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FoRuM Za SvE DeWoJkE : )))
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Ana Ivanovic

Go down 
+4
~*AngElita dE UckEr*~
Miljana
LaraMissFederer
Admin
8 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 392
Join date : 2008-11-08
Age : 30
Location : Na sedmom nebu :)

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 2:37 pm

Pa sta mislite o ovoj tenniserki... Ja je obozavam!!! Za mene je najbolja!!!
Back to top Go down
http://www.nolethebest.allgoo.us
LaraMissFederer
sweety
sweety
LaraMissFederer


Posts : 31
Join date : 2008-11-10

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 11:41 am

E meni i bash nije... Ajde razumem dobro je odigrala preko sezone, ali bre ona je vishe manekenka nego teniserka..
Back to top Go down
Miljana
candy girl
candy girl
Miljana


Posts : 167
Join date : 2008-11-09
Age : 28
Location : Srbija:)

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 4:54 am

xexe...Ponekad stvarno da...Ali je gotivim...Malo manje nego JJ ali mi je i ona ok!!
AJDE ANA!
Back to top Go down
http://zabavatennis.hqforums.net/
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 392
Join date : 2008-11-08
Age : 30
Location : Na sedmom nebu :)

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 5:32 am

Nije Ana vise manekenka.... Zasto da ne uskladi ako moze??
AJDE ANA NAJBOLJA SI Very Happy
Back to top Go down
http://www.nolethebest.allgoo.us
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeWed Nov 12, 2008 3:04 pm

joj .. Ja je obozavam, ma sta radila .. Navijam za nju,pa i ako ... NE znam, ali ne mogu da je ne volim .. tako sam se radovala kada je igrala sada protiv Jelene u Dohi, kada se radovala onako i sve ono ... bas mi je bila ... uhhh .. Obozavam ono njeno "AJDE" ... Very Happy .. TAko divno zvuci .. Sidja mi se njen stil igre, ali mora da predje i malo u defanzivu, mislim ne moze bas svaku loptu da napadne .. Very Happy ..

Ma, sta ja pametujem.. Zna ona sta treba da uradi .. Mnogo je volim i zelim joj sve najbolje .. Very Happy

p.s. samo, nikada necu moci da shvatim : Zasto je sa Verdaskom ... Crying or Very sad
Back to top Go down
Maka
sweety
sweety
Maka


Posts : 59
Join date : 2008-11-08
Age : 29
Location : Beograd,Srbija

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 4:18 pm

Sta fali Verdasku..On je extra decko,bar je super lik..
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeFri Nov 21, 2008 8:09 am

pa ja ga ne poznajem, ali nikada ga nisam nesto preterano volela.. Kako tebe nervira neko drugi, mene nervira Verdasko... Drago mi je ako je Ana srecna sa njim, ali mi on jednostavno ne uliva poverenje. Mada, ja nisam niko i nista da pricam o tome, ali volim da kazem svoje iskreno misljenje. Samo ne bih volela da povredi Anu! Very Happy
Back to top Go down
*...Oljaa...*
sweety
sweety
*...Oljaa...*


Posts : 44
Join date : 2008-11-11

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeMon Feb 02, 2009 1:48 pm

NEMOJ DA MI NIKO DIRA ANU !!!! SVE SEM ANE !!!ONA JE NAJBOLJA ONA JE NAJBOLJA I ONA JE NAJBOLJA !!!!!!!1 OOOOOOOOBOOOOOZAVAM JE.....A J D E A N A !!!!
Back to top Go down
Gospođa Đokovic
Admin
Admin
Gospođa Đokovic


Posts : 338
Join date : 2008-11-08
Age : 27
Location : Uz Noleta.......

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 1:43 pm

Ko to dira Anu?
Back to top Go down
http://nikolasaric.forumotion.com
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeFri Feb 06, 2009 2:08 pm

da, ko dira Anu?? Smile meni je svejedno kada neko vredja nekoga, msm, nije mi bas svejedno, ali enm dozvoljavam sebi da ulazim u svadju zbog necije glupe izvake, jer mi nije vazno sta drugi misle .. Smile msm, Ana je za mene, jedno predivno stvorenje koje cu ja uvek voleti sta god da se desi!! Smile jednostevno - obozavam je .. Smile

p.s. nije vise sa Verdaskom!! Smile krivo mi je ako je njoj krivo zbog toga, ali meni se cini da je ona srecna sada i ja sam presrecna zbog nje!! Smile

i, da .. Jedva cekam Fed Cup sutra!! Very Happy
Back to top Go down
*...Oljaa...*
sweety
sweety
*...Oljaa...*


Posts : 44
Join date : 2008-11-11

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeTue Mar 03, 2009 4:36 am

Niko mi nije dirao anu samo sam rekla da mi ne dira... joooj bila sam na fed cupu kakava je...... <3<3 ....
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeFri Apr 10, 2009 6:00 am

hm, niko na fed cupu nije doziveo sto sam i ja .. Very Happy Prica je duga, ako neko zeli, ispricacu va..za sada - sedela sam u glavnoj lozi - sve stolice od Ane i bila sam presrecna! Sve to zahvaljujuci mom treneru!! Very Happy hvala Bogu, Anchy se vraca u formu i jako mi se svidaj kako igra! Sigurna sam da ce se vratiti u sam vrh .. Wink
Back to top Go down
~Brancica~
sweety
sweety
~Brancica~


Posts : 26
Join date : 2009-07-03
Age : 33

Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitimeFri Jul 03, 2009 12:27 pm

Iskreno ne volim je niti sam je ikada volela kao teniserku...Kad je postala 1. na svetu bilo mi je drago zbog ove zemlje,ali znala sam da se na tom mestu nece dugo zadrzati...
Mozda ona jeste dobra i lepa...Ali kvalitet za najbolju teniserku sveta uopste nema...
Back to top Go down
Sponsored content





Ana Ivanovic Empty
PostSubject: Re: Ana Ivanovic   Ana Ivanovic Icon_minitime

Back to top Go down
 
Ana Ivanovic
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Girly forum :: Sport :: Tennis-
Jump to: