Girly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FoRuM Za SvE DeWoJkE : )))
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 OKUPLJANJE??!!???!! obavezno udjite ..!!

Go down 
AuthorMessage
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

OKUPLJANJE??!!???!! obavezno udjite ..!! Empty
PostSubject: OKUPLJANJE??!!???!! obavezno udjite ..!!   OKUPLJANJE??!!???!! obavezno udjite ..!! Icon_minitimeThu Jan 01, 2009 6:22 am

e, pa ovako dragi moji ljubitelji tennisa .. kako znamo da nam je Nole doveo turnir u Bg i tako ucinio jos jednu veliku stvar za srbiju, a i nas, navijace, mism da je vreme da mu se nekako oduzimo .. tako smo ja i Jovana (na ovom forumu joj je nick Noletov Najveci Fan) dogovorile da se lepo organizujemo i idemo zajedno u grupi da navijamo ... Dogovor je da na majicama imamo napisamo NOLE MI TE VOLIMO, NOLE VOLIMO TE, ili sta vec, zavisno od toga koliko nas ide, tj. koliko nas uspemo da se skupimo ... za sada ima nas 5, a i vi se prisruzite ako hocete .. Pisemo i jednu pesmu koju cemo posvetiti Noletu i kupicemo mu nesto veliko, kao mali znak pazznje i u znak zahvalnosti za sve sto je uradio za Srbiju i to mu pokloniti i naravno, tu cemo se i potpisati .. ako neko zeli, neka obavezno ostavi post ovde i na pm posalje svoj broj mobilnog radi lakse organizacije .. smao, moramo se brzo dogovoriti, jer nemamo bas mnogo vremena, a zelimo da sve ispadne kako treba ...

sta kazete??
Back to top Go down
 
OKUPLJANJE??!!???!! obavezno udjite ..!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Girly forum :: Sport :: Tennis-
Jump to: