Girly forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


FoRuM Za SvE DeWoJkE : )))
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Sastavi, radovi i sl.

Go down 
+3
Jelence
~*AngElita dE UckEr*~
Admin
7 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin
Admin


Posts : 392
Join date : 2008-11-08
Age : 30
Location : Na sedmom nebu :)

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeSat Nov 08, 2008 1:40 pm

Ovde mozete zatraziti pomoc oko nekog sastava ili pak objaviti vase neke radove....
Back to top Go down
http://www.nolethebest.allgoo.us
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:38 pm

E, pa ovo je moj najbolji sastav koji sam ikada napisala! Very Happy Moram da priznam da nikada nisam pisala lepe sastave, ali kada je rec o ovoj temi, ja mogu da napisem knjugu... Very Happy

"'Sta cu biti kad porastem?', pitanje je koje se stalno nalazi u mojoj glavi. kakva ce biti moja buducnost, gde cu raditi, da li cu uopste imati posao, pitanja su koja me cesto muce.
Kao odlicnom uceniku, roditelji mi cesto predlazu razne skole. Ipak, ja sam sebi 'zacrtala' sta zelim da budem i dok do toga ne dodjem, necu odustati.
Inace, treniram tenis i moja najveca zelja jeste da budem uspesna u tome. Mnogo bih volela da budem medju najboljima u svetu.
Da budem poznata i uspesna u onome sto ja radim je ono sto ja zelim, ali kao sportisti, to mi nije zagarantovano. Zbog toga, zelim da imam na sta mogu da se oslonim pored toga. Ono sto mnogo volim, pored tenisa, jesu putovanja, papiri, pricanje, tj. menadzerstvo. Osim na terenima 'Artur Ash' stadiona u Njujorku, sebe zamisljam kako sedim na koznoj fotelji u ogromnoj kancelariji sa gomilom papira na stolu i telefonom koji stalno zvoni. Zauzeta po ceo dan, svake nedelje u drugoj drzavi, sa kancelarijom koja ima pogled na more i koja je ukrasena po mojoj vlastitoj zelji. Jao, kako bi to bilo lepo. Isla bih iz firme u firmu da prezentujem razne proizvode svoje firme, tj. firme u kojoj radim.
Ne bih se zalila i kada bih bila menadzer nekog poznatog sportiste. Zamislite samo, putovanja sa njim ili njom, davanje saveta, rukovodjenje njegovim novcem, druzenje sa njim, i sto je najvaznije, bavljenje onim sto volis. To bi bilo idealno.
Ipak, moja najveca ljubav je usmerena ka tenisu. Kako bi bilo lepo da budem uspesna u ovom sportu, da me deca jure za autogram i slikanje. Uh... Ali, karijera jednog sportiste moze biti kratka zbog raznih povreda kojima cesto podlazu. Zbog toga, ja zelim da zavrsim dobru skolu, pravi fakultet sa visokom ocenom i da me ljudi pamte kao dobru i vrednu osobu.
Uh... ja sam se bas raspisala, a ipak nista od ovoga nije sigurno. Ja sada kazem da sam sebi 'zacrtala' sta zelim da budem, ali ja sam jos uvek jako mlada i svi znaju kako se mladi brzo premisljaju. Ja sam vama rekla kako sebe zamisljam u buducnosti, ali sta ce se stvarno desiti i da li ce se moji trenutni snovi ostvariti, ostaje samo da sacekamo i vidimo sta ce se stvarno desiti... "
Back to top Go down
Jelence
little angel
little angel
Jelence


Posts : 334
Join date : 2008-11-14

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:52 pm

I Love Nole wrote:
E, pa ovo je moj najbolji sastav koji sam ikada napisala! Very Happy Moram da priznam da nikada nisam pisala lepe sastave, ali kada je rec o ovoj temi, ja mogu da napisem knjugu... Very Happy

rukovodjenje njegovim novcem


Ovo ti je NAJJACI deo!!
Iscepala sam se od smeha!
Sastav mi se svidja.
Sta ti rekli u skoli za sastav? (nastavnica)
Back to top Go down
~*AngElita dE UckEr*~
forum princess
forum princess
~*AngElita dE UckEr*~


Posts : 605
Join date : 2008-11-09
Age : 29
Location : ♥ღ♡ ostrvo zaljubljenih ♥ღ♡

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeThu Nov 20, 2008 12:53 pm

nastavnica me inace voli, pa mi je dala 5 ... Very Happy ... A i meni se svidja taj deo!
Back to top Go down
~*.*JoWaNiCa*.*~
sweety
sweety
~*.*JoWaNiCa*.*~


Posts : 19
Join date : 2008-12-04
Age : 27
Location : in the dreams!

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeFri Dec 05, 2008 12:58 am

Extra je sastaw i meni se najwisxe swidja taj deo!
Back to top Go down
Isidora:)
sweety
sweety



Posts : 1
Join date : 2009-05-23

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeSat May 23, 2009 2:41 am

rabbit sastaw je Very Happy
Back to top Go down
alecto
sweety
sweety



Posts : 2
Join date : 2009-10-11

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 1:33 am

Pisem sastave za osnovnu i srednju skolu. Kontaktirati me na pp.
Back to top Go down
Vanjica95
sweety
sweety



Posts : 6
Join date : 2009-12-14
Age : 28
Location : Novi Sad

Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitimeMon Dec 14, 2009 10:07 am

Treba mi sastav na temu STA ZELIM SEBI I SVETU, hitnoo:))))
Back to top Go down
Sponsored content





Sastavi, radovi i sl. Empty
PostSubject: Re: Sastavi, radovi i sl.   Sastavi, radovi i sl. Icon_minitime

Back to top Go down
 
Sastavi, radovi i sl.
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sastavi, radovi i sl.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Girly forum :: School :: Osnovna skola-
Jump to: